Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: V Trnovanské 1301 / 50
Datum nahlášení: 07.03.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V Trnovanské 1301 / 50 naproti jsou parkovací místa a asi 5m od schodů vpravo do domu protějšího leží mrtvá krysa. Asi dost čerstvě. Jestli s tím někdo něco udělá nevím. Asi by tam neměla zůstat.
Lokalita závady: ulice Trnovanská 1301/50, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění mrtvého potkana bylo zadáno deratizační společnosti VOMA-servis.