Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odříznuté zábradlí
Datum nahlášení: 07.03.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: U chodníku přes parkoviště od domu Novoveská 3107 je rozřízlé zábradlí opřené o stojící zábradlí vedle. Pravděpodobně ho odstranili stavební dělníci, kteří před chodník postavili buňky. Zábradlí by mohlo na někoho spadnout. Bylo tam instalované pro seniory, kteří mají pohybové problémy. O kousek dál je průchozí místo, takže odříznutí nechápu, ale minimálně je potřeba, aby odříznutý kus nezůstal na místě, kde by mohl na někoho spadnout. Místo jsem nefotila, ráda vám po telefonu lépe místo popíši.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzniklý problém řešíme se zhotovitelem sousední stavby.