Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plastovy odpad
Datum nahlášení: 07.04.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V lese mezi Bilou cestou a Novou vsi je opet na dvou mistech vysypany plastovy odpad,prosim o odstraneni.
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.