Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvezený kontejner na sklo
Datum nahlášení: 07.04.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, opakovaně nebyl vyvezen první sobotu v měsíci kontejner na sklo v ulici Lounská křižovatka Ruská. Důsledkem je nepořádek na ulici...
Lokalita závady: ulice Lounská 986/14, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz kontejneru na sklo v tomto stanovišti byl navýšen na 1x za 14 dní a bude probíhat vždy v pondělí v liché kalendářní týdny, což vychází na dnešek. Svoz by měl být tedy zajištěn v průběhu dnešního dne.