Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak Trnovanská ul.
Datum nahlášení: 07.04.2021
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Přes rok zde stojí vrak, blokující parkovací místo. Je zde rozbité sklo a odpadky.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. U modrého peugeotu byl zahájen postup dle § 19 a následujících zákona č. 13/1997 (odstranění vraku). V současné době je výzva k odstranění na úřední desce Magistrátu města Teplice a plyne zákonná lhůta.