Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící značka
Datum nahlášení: 07.04.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Ve směru kolem Galerie v ulici Dlouhá k náměstí Svobody chybí označení, že řidiči vjíždějí do pěší zóny.
Lokalita závady: Dlouhá, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, začátek pěší zóny z uvedeného směru je nad Zámeckým náměstím a v ul. Papírová (u OC Galerie). Zóna je řádně označena svislým dopravním značením.