Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 07.05.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odpad v ulici Doubravická, hned při vjezdu do ulice po pravé straně pod plotem vodárny
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. K úklidu pozemku byl písemně vyzván vlastník pozemku. Pozemek, na který upozorňujete není ve vlastnictví Statutárního města Teplice.