Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špatný stav cca 80m chodníku
Datum nahlášení: 07.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, už asi měsíc jezdím na longboardu, a abych se vyhnul dětem, psům a davům lidí v Zámecké zahradě, tak jezdím do Zámecké přes ulici Bystřanská, Od křižovatky s ulicí U Zámecké zahrady má pěkný asfaltový chodník na kterém se dá pohodlně jet, ale k této křižovatce vede od ulice Prokopa Holého asi 80m chodníku který je z velmi starého asfaltu který má zhruba každý metr prasklinu ktérá není zrovna bezpečná nebo příjemná pro bruslaře, nebo jezdce na skateboardu/longboardu či koloběžce s malými nenafukovacími kolečky. Proto mě napadlo ho nahlásit, zda by se někdy v budoucnosti mohl opravit na stejný asfalt, jako je od zmíněné křižovatky.
Lokalita závady: Bystřanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V současné době s opravou Vámi zmiňovaného chodníku neuvažujeme, nicméně Váš podnět povedeme v patrnosti.