Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená lavička
Datum nahlášení: 07.06.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Dobrý den, na hřišti za domem Novoveská 3090 je poškozená lavička - zlomená betonová část a chybí dřevěná opěrka.
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na opravu lavičky byla předána správci.