Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 07.06.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Nabourané auto s RZ v ulici Pod Doubravkou.
Lokalita závady: ulice Pod Doubravkou, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno přes MP Teplice zda jeho nabouranost je takového rozsahu aby splnila podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb., (je vrakem).