Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 07.06.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den,prosím o opravu části přístupového chodníčku do vchodu 1287,Trnovanská.Chodník je zvlněný a propadlý.
Lokalita závady: Trnovanská 1287/22, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedení místního šetření zvážíme zařazení do plánu oprav.