Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený asfaltový povrch
Datum nahlášení: 07.06.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozený asfaltový povrch vedlejší komunikace (odbočení ke garážím z ulice Trnovanské). vedlejší komunikace ve vlastnictví SM Teplice je dlouhodobě pouze záplatovaná. Sice by si už po té době zasloužila celkovou obnovu, ale nyní by postačilo, kdybyste zajistili opravu této díry, která se stále rozšiřuje (viz. fotografie v příloze)
Lokalita závady: Trnovanská 1513, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravu zařazujeme do plánu oprav v následujícím měsíci.