Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sekání trávníku
Datum nahlášení: 07.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy bude město zajišťovat sekání trávníku v okolí ulice Doubravická a V Závětří? Děkuji za odpověď, prima den Marcela Janečková
Lokalita závady: Doubravická 1681/11, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemky v této lokalitě a ve vlastnictví Statutárního města Teplice budou posekány do 18.6.2021