Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitá tiskárna
Datum nahlášení: 07.06.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Směrem od školky Fráni Šrámka do Trnovanské ulice je rozbitá tiskárna a je rozházená.Jsou tam i střepy.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.