Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Suchá větev nad chodníkem
Datum nahlášení: 07.07.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, prosíme o celkové prořezání stromů v ulici J.Hory. Především u domů 2543/29 a výše. Strom před tímto domem má suchou větev přímo nad chodníkem. Děkujeme
Lokalita závady: Josefa Hory 2543/29, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 13/7/2017 bude situace prověřena na místním šetření.