Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň podél komunikace
Datum nahlášení: 07.07.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, chtěla bych požádat, zda by bylo možné prořezat zeleň podél komunikace v ul. Důlní a Březový háj. Podél komunikace rostoucí stromy a keře zasahují do průjezdního prostoru vozovky a chodci/cyklisté jsou nuceni jít v jízdním pruhu nebo často přecházet i do protisměru. Moc Vám předem děkuji
Lokalita závady: ulice Březový háj, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 13/7/2017 prověřena. Do konce měsíce toho měsíce bude průjezdný profil ořezán.