Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící koš
Datum nahlášení: 07.07.2022
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Byl tu a není tu. :)
Lokalita závady: Metelkovo náměstí, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadkový koš je v majetku svozové společnosti Marius Pedersen a.s., které byl požadavek na jeho doplnění písemně předán. S pozdravem Jurčíková OŽP