Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Střepy na chodníku, odpadky apod.
Datum nahlášení: 07.07.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na rohu ulic U zámecké zahrady a Purkyňova je na chodníku již od Lázeňské rozbitá láhev od piva a střepy jsou přes cestu, dále jsou dlouhodobě odpadky v křoví u vstupu do Zámecké u opic, i v zeleném pruhu v Purkyňove ulici, taktéž na hřišti v ulici Heleny Malirove i v okolní zeleni okolo hřiště. A hřiště v ulici Heleny Malirove by zasloužilo posekat…
Lokalita závady: U Zámecké zahrady 1669/9, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Střepy na rohu ulic U zámecké zahrady a Purkyňova budou uklizeny. K ostatnímu, které se týká zeleně, se vám vyjádří z OŽP.