Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ubytování v zámecké
Datum nahlášení: 07.07.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, řeší již konečně někdo bezdomovce? Je hrůza je denně potkávat v centru lázeňského města a nyní posílám foto ze zámecké zahrady z které si dělají ubytovnu....
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, ač to v terénu tak úplně nevypadá, bezdomovce skutečně řešíme téměř denně.
V Zámecké zahradě opravdu nemají co dělat - váš podnět obratem předám na městskou policii, aby bezdomovce vykázali.
Pokud si s sebou nesbalí svůj "stan", tak jej následně zlikvidujeme jako černou skládku.
Děkuji za pochopení...
--------------------
Dobré odpoledne, dle mých informací byl problém s bezdomovcem již vyřešen.
S pozdravem