Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek u kontejnerů
Datum nahlášení: 07.08.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: I po vyvezení odpadu zůstává velký nepořádek mezi, pod a za kontejnery. Hlavně odpadky pod a za kontejnery nikdo už několik týdnů nezametá a vítr je roznáší po okolí.
Lokalita závady: Přítkovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů a zametení kontejnerového stání bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.