HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 070917_940f


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Díra v chodníku

Datum nahlášení: 07.09.2017

Kategorie závady: Závady na komunikacích


Popis závady: Na chodníku přímo u plotu je velká díra která se zvětšuje a chodník se propadá. Hrozí nebezpečí úraz i poškození našeho plotu.


Lokalita závady: Sklářská 187/7, Teplice, 415 03, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.