Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka a nehorázný bordel
Datum nahlášení: 07.09.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Černá skládka se nachází když přijedete k Doubravicím (jak jsou stáje koní) a malou uličkou pojedete na Drahkov. Je tam něco jako vyhýbací pruh, kam lidi nosí kameny, aby jim tam Němci neparkovali, když si chtějí užít. Házejí bordel a teď i dokonce močku s výkaly do stráni :(
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.