Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Parkování v ulici Fráni Šramka
Datum nahlášení: 07.09.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Na silnici by se měli vejít 2 autobusy jedoucí na proti sobě, bohužel v ulici Fráni Šrámka májí problém i s autem když jedou na proti sobě. Ty auta by tam neměla vůbec parkovat, nebo aspoň udělat vyhýbací pruh.
Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Plně s Vámi souhlasím a budeme se snažit iniciovat osazení dopravního značení, které by situaci zlepšilo. Jedná se však o komunikaci ve vlastnictví Ústeckého kraje pod správou Správy a údržby silnic Ústeckého kraje. Dalším problémem je nerespektování "dopravních předpisů" - zákona o provozu na poz. komunikacích ze strany řidičů.
Každopádně se budeme touto problematikou zabývat.
Přeji příjemný den
Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice