HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 070920_a1cb


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Prosím o vyčištění pozemku od odpadků právě zde bivakujícími bezdomovci

Datum nahlášení: 07.09.2020

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: V křoví a ostružiní je množství odpadu a v tomto místě se také usídlili pod plachtou bezdomovci; místní omladina na ně podniká občasné útoky


Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Bude vyrozuměn vlastník pozemku ve věci úklidu nahromaděného odpadu. Pakliže dochází k problémům v rámci občanského soužití, je v této věci kompetentní Městská policie či Policie ČR.
Bc. Tereza Havlínová