Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva okolo chodníku
Datum nahlášení: 07.09.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Stížnosti lidí na neprůchodnost chodníku z důvodu přerostlé trávy
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení:
Dobrý den,situace byla dne 10/9/2020 prověřena na místním šetření, následně na to bylo posekání zadáno společnosti Marius Pedersen a.s., která má na starosti údržbu zeleně.
_____________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 10/9/2020 prověřena na místním šetření.