Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stavební odpad na parkovišti
Datum nahlášení: 07.09.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Parkoviště za mostkem v Proseticich na tzv." na potoku. Halda suti tu zůstala po firmách, které tu pokladaly nějaké kabely v únoru či březnu 2021, byl se na to vůbec někdo z magistrátu podívat ?, po dokončení?
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení společnosti Marius Pedersen a.s., bude odpad (suť) odstraněna v sobotu 11.9.2021.