HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 070921_af90


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Nesvítí vyklizovací šipka

Datum nahlášení: 07.09.2021

Kategorie závady: Dopravní značení


Popis závady: Semafor na křižovatce ulic Nákladní a Spojenecká. Už dlouho nesvítí!


Lokalita závady: Nákladní, Teplice, Teplice


Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Předně se omlouváme za pozdní reakci. Nefunkčnost předmětné vyklizovací šipky je způsobena deformací vozovky, ve které je umístěna detekční smyčka detekující vozidla v daném jízdním pruhu. Bohužel vozovka není v majetku města Teplice - vlastníkem je stát, správcem ŘSD, který na rok 2023 plánuje kompletní obnovu povrchu ulice Nákladní. V rámci této rekonstrukce bude opravena i předmětná detekční smyčka, případně bude nahrazena detekční kamerou.

Děkujeme za pochopení.