Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmol ve vozovce
Datum nahlášení: 07.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Výmol ve vozovce,ul. Mlýnská.Každou chvíli tam někdo vlítne. Děkuji za vyřízenou
Lokalita závady: ulice Mlýnská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.