Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 07.10.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa 4051 problikává
Lokalita závady: ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Závada bude odstraněna.