Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 07.10.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa před domem v ulici Přítkovská 1646/7, Teplice
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.