Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Povrch chodníku
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Povrch tohoto chodníku je značně poničený a vzhledem k tomu, že se nachází v zámeckém parku, nepřijde nám příliš reprezentativní (jedná se o jeden z hlaních průchodů během oslav Zahájení lázeňské sezony). Viz foto + od vyfocené části doleva je blátivoštěrkový chodník, který je ještě v horším stavu
Lokalita závady: ulice Lázeňské náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o havárii na kanalizaci, v současné době proibíhá oprava potrubí a následně bude opraven i povrch komunikace.