Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený odpadkový koš
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Koš v Palackého ulici (pod "skalkami") je na několika místech poškozený.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.