Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbité a popadané obrubníky
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Podél chodníku se válí popadané obrubníky, některé jsou ulámané. Možná zvážit, zda jsou tu vysoké obrubníky vůbec potřeba...
Lokalita závady: ulice Rooseveltova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.