Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící poklopy od uzávěrů vody
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V trávě jsou dva odkryté uzávěry (nejspíše vody), kde chybí poklopy.
Lokalita závady: Palackého 2884, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.