Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Po výkopech nedáno do původního stavu + špatný stav proluky
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V tomto "parčíku" se kopalo a náledně toto nebylo vráceno do původního stavu - je patrná značná prohlubeň v trávníku a u stání pod popelnicemi. Dále zde nebývá udržována cestička, která vede k zastávce - je zapadaná listím a přes celou její délku bývá kaluž. Podél cestičky jsou vyvrácené obrubníky, dále se tu nachází betonové zbytky po původním kontejnerovém stání.
Lokalita závady: Aloise Jiráska 2117, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 9/11/2016 bude situace prověřena a následně bude sjednána náprava.