Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácený obrubník
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Kamenný obrubník je špatně umístěn
Lokalita závady: ulice Potěminova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.