Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý a poškozený chodník
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Mlýnská se chodník začíná propadat - obrubník je vychýlený a je podstatně výše než chodník, dlažební kostky proto ujíždějí. Vzhledem k tomu, že je chodník poměrně úzký, snadno se o obrubník zakopne. O cca 15 metrů dále je propadnutá další část chodníku (viz foto)
Lokalita závady: Mlýnská 326/6, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.