Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstavený vrak
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: V ulici Masarykova naproti Červenému kostelu je odstavený vrak - Fiat, bez značek, rozmlácená okna, vozidlo celkově dost poničené.
Lokalita závady: Masarykova třída 55/118, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.