Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící poklopy od uzávěrů plynu a vody
Datum nahlášení: 07.11.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nedaleko Hotelové školy chybí na silnici poklopy na plynovém a vodovodním uzávěru . Na foto plynový uzávěr, vodovodní chybí o cca 10 metrů dál směrem od hotelovky.
Lokalita závady: Smetanovo náměstí 775/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na chybějící kryty upozorníma provozovatele jednotlivých inženýrských sítí, nejedná se o majetek města.