Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stojící auto
Datum nahlášení: 07.11.2018
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na Tržním náměstí v Teplicích stojí vrak auta Suzuki Baleno bez SPZ světle modré barvy
Lokalita závady: ulice 28. října, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo je sledováno MP Teplice. V případě že splní požadavky §19 zákona č. 13/1997 Sb., (stane se vrakem) bude vozidlo odstraněno z komunikace.