Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plné popelnice a odpadky kolem nich...
Datum nahlášení: 07.11.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Plné kontejnery a nepořádek kolem nich
Lokalita závady: Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k prověření zda byl zajištěn sobotní svoz, zjednání nápravy a úklidu stanoviště.