Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá tráva
Datum nahlášení: 07.12.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den.Podél chodníku k přejezdu a kolem konečné MHD je neudržovaná trávní plocha.
Lokalita závady: ulice Zemská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek jsem předala na firmu Marius Pedersen a.s., jenž provede údržbu zeleně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice