Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neupravená zeleň
Datum nahlášení: 07.12.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,kolem železničního přejezdu a od odbočky k viaduktu pro MHD,až po výjezd na hlavni silnici je v celém úseku přerostlá, neudržovaná zeleň s nepořádkem.
Lokalita závady: ulice Emilie Dvořákové, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek, na který jste upozornila není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastníka pozemku písemně vyzveme k udržování čistoty na pozemku tak, aby pozemek nenarušoval vzhled města. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice