Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční osvětlení, vánoční výzdoba
Datum nahlášení: 07.12.2015
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobrý den. V pondělí 7.12. byl v 7.00 hodin nefunční jeden z "plačících" řetězů na vánočním stromu na náměstí Svobody (dolní část, směrem od budovy bývalého Telekomu).
Lokalita závady: ulice náměstí Svobody, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, závada byla odstraněna.