Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 07.12.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V Křížkovského ul.před vchodem 2501 nesvítí lampa veřejného osvětlení
Lokalita závady: Křížkovského 2501, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.