Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ukradená ozdobná dlaždice
Datum nahlášení: 07.12.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před Beuronskou kaplí někdo vyrval z chodníku kovovou dlaždici č. 2 Beuronská kale označující tuto památku v rámci projektu AudioTeplice.
Lokalita závady: Alejní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chybějící betonovou dlažbu jsme zadali k doplnění.