Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Strom
Datum nahlášení: 07.12.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, v koruně stromu je zaklíněná silná, dlouhá zlomená větev,která je přímo nad chodníkem.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 14/12/2017 byla situace prověřena na místním šetření. Dřevina bude do konce prosince 2017 odborně ošetřena.