Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 08.01.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa veřejného osvětlení ul. Bohosudovská / serpentýny/ Sobědruhy
Lokalita závady: ulice Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Můžete blíže specifikovat polohu?