Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici, neodklizený listí
Datum nahlášení: 08.01.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Hromady odpadu a listí na chodnících. Celkový nepořádek na ulicích. Lokalita Řetenice - Stará Duchcovská.
Lokalita závady: Stará Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid propojky z Rybniční do Staré Duchcovské byl proveden dne 9.1.2020 a dále bude chodník pravidelně zametán 1x týdně v úterý.