Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zelená na semaforu
Datum nahlášení: 08.02.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, na semaforu u Billy nesvítí horní zelená.
Lokalita závady: ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla nahlášena správci světelné signalizace.
Hezký den.